Byt a jeho změna

Před rekonstrukcí vašeho bytu nebo domu musí předcházet mnoho úvah. Je vhodný okamžik k oslovení specialisty na rekonstrukce bytu. S vámi vymyslíme celé řešení, tak aby nejlépe odpovídalo potřebám a situaci v které se nacházíte. Zajistíme celou realizaci rekonstrukce vašeho bytu. Zkušenosti nám pomohou optimalizovat náklady tak, abyste úspora a efektivnost realizace byla optimální k vašim nárokům a potřebám na byt.

 

Rekonstrukce bytu na klíč Vám ušetří čas, starosti i peníze!

Největším úskalím rekonstrukce bytu je realizace zamýšlených prací. Opoždění, posunutí, či řemeslník prostě nepřijde. Pokud zadáte realizaci rekonstrukce bytu profesionálům, provedou odborníci či osvědčení dodavatelé potřebné práce a celou odpovědnost za realizaci rekonstrukce bytu nese firma, kterou si vyberete.

Návrh rekonstrukce bytu

Rádi vám vytvoříme návrh rekonstrukce bytu. 

Rekonstrukce bytu

Single je životní styl. Single má dost času a prostředků věnovat se rozvoji a reprezentaci vlastní osobnosti. Má požadavky na byt takové, které vyplývají z životního stylu. Byt je používán v minimálním čase. Pobyt v bytě je spíše namířen na obytnou část. Téměř se nevaří. Z toho vyplývají menší nároky na kuchyňský kout. Důraz se klade na prostor a komfort.

Požadavky na rekonstrukci bytu jsou úzce spojeny s životním stylem a životní situací. Pokud je koníčkem vaření, potřebujete tedy plně vybavenou kuchyň, když máte v oblibě domácí mazlíčky, tedy při rekonstrukci bytu se musí uzpůsobit byt zvířátku, které chováte. Všechny tyto specifické nároky na bydlení bereme při rekonstrukcích bytů vždy na vědomí a snažíme se, aby byl klient stoprocentně spokojen. Proto je spolupráce a komunikace mezi námi a klientem vždy velmi úzká a intenzivní.

Pro rodinu s dětmi budou požadavky na rekonstrukci bytu hlavně v praktičnosti, variabilitě bytu, technické vybavenosti.

Nezanedbatelné jsou nároky na velké úložné prostory, hygienická nezávadnost. Soukromí pro každého člena rodiny, ale zároveň provázanost a sladěnost celého bytu. Možnost rodiny se sejít spolu.

Dalším důležitým kritériem rekonstrukce bytu by mělo být bezpečnost bytu pro děti. Je zde třeba instalovat do kuchyní spotřebiče se zabudovanými dětskými pojistkami, indukční varné desky. Jsou nejen úsporné, ale ochrání i před popálením, trouby, které mají dvířka z tří až čtyř vrstvého skla. Vyvarovat se ostrých rohů, zaslepené elektrické zásuvky. Myslet i na okna a dveře na balkon, ale i u obytných místností. Při rekonstrukci bytu pro rodinu s dětmi je prioritou bezpečí pro děti.

Ve zralém věku, nebo pokud neplánujeme děti, máme na rekonstrukci bytu zase jiné nároky. Zde bude prioritou kvalita, pohodlí, praktičnost, úložné prostory. Budeme při rekonstrukci bytu respektovat míru osobnosti obyvatel. Nezanedbatelné jsou bezpečnostní prvky. Je mnoho zálib a koníčků, s ohledem na ně budeme rekonstrukci bytu řešit.

Rekonstrukci bytu dodáváme na klíč, nebo dle dohody. Naše služby  jsou velmi komplexní a umožňují provést celou rekonstrukci s jediným partnerem.